Aktualności

»O nas

»

Kłodzka Chata

»

Sklep spożywczy bliski Tobie

Dobra i profesjonalna obsługa jak również produkty najwyższej jakości są podstawą naszego sklepu. Sklep spożywczy Kłodzka Chata wyróżnia się przede wszystkim swoim stoiskiem mięsnym na którym proponujemy codziennie najświeższe mięso jak również wyroby garmażeryjne i wędliny własnej roboty.

Stoisko warzywno-owocowe proponuje codziennie świeże artykuły wyselekcjonowane od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych.

Stoisko cukiernicze może się pochwalić ciastami i wypiekami od najlepszych lokalnych piekarzy i ciastkarzy. W ofercie mamy szeroką gamę ciast i tortów na różne okazje.

Proponujemy również szeroki wybór produktów bezglutenowych i dla diabetyk
ów oraz produkty BIO.

Sklep spożywczy Kłodzka Chata proponuje realizację koszy okolicznościowych na różne okazje. Kosze mogą być zrobione na zamówienie lub "od zaraz".


Wszystko co robimy, robimy z pasją. Każdy nasz sklep to dla nas duże wyzwanie, które podejmujemy każdego dnia. Naszym celem jest stworzenie placówki, w której sami chętnie robimy zakupy oraz idealnego miejsca pracy dla nas i dla naszego zespołu. Lubimy pracować i rozwijać się i chcemy aby nasz zespół też sie dobrze z nami czuł. Tylko zgrany i zadowolony zespół może dostarczyć produkt i usługę wysokiej jakości.

Oferujemy naszym klientom bardzo szeroki asortyment produktów spożywczych, specjalizujemy sie w artykułach "nietypowych":

  • produkty bio
  • produkty dla diabetyków
  • produkty bezglutenowe


Sieć sklepów spożywczych Kłodzka Chata to 4 sklepy o powierzchni od 350m2 do 1300m2. Nasze sklepy są zlokalizowane w Kotlinie Kłodzkiej: w Kłodzku i Polanicy.